clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Primera Nacional Masculina - Grup D-
 Sènior masculí A HB Esplugues A 17-11 18:00 Teresa M Roca  
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 Sant Joan Despí A Sènior femení A 17-11 18:30 Pav. S. Gimeno  
2a Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup A
 Sènior Masculí B BCN Sants  17-11 21:00 Teresa M Roca  
1a Catalana Sènior Femenina - Primera Fase - Grup B
 Sènior Femení B Ràpid Cornellà 17-11 19:30 Teresa M Roca  
1a Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup E
 Juvenil masculí BM Barberà 17-11 21:00 Teresa M Roca  
1a Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase - Grup B
 Juvenil femení CH Vilamajor 17-11
16:00 Teresa M Roca  
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup A
 Cadet masculí A Bordils Blanc 17-11 19:30  Teresa M Roca  
2a Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup C
 HB Sant Miquel Cadet masculí B 18-11 11:30 CEM Aiguajoc  
1a Catalana Cadet Femenina - Primera Fase - Grup E
 CE Molins de Rei Cadet femení 18-11 09:30 Pol. Municipal  
1ª Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - Grup C
 Infantil masculí A Vendrell  17-11 16:00 Teresa M Roca  
1ª Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - Grup B
 Infantil Masculí B Sant Cugat Vermell 17-11  13:00 Teresa M Roca  
Lliga Catalana Infantil Femenina - Primera Fase - Grup A
 Infantil Femení Palautordera 17-11  13:00 Teresa M Roca  
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Aleví Masculí A   17-11   descansa  
 Aleví Masculí B HB Caldes Estrac 17-11 10:15 Teresa M Roca   
 Aleví Mixte CH Cardedeu 1 17-11 09:00 Teresa M Roca   
 Benjamí Masculí Palautordera Blanc 17-11 11:30 Teresa M Roca  
Lliga Demanoenmano
 FEM CJHM     17-11   descansa  

 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Primera Nacional Masculina - Grup D-
 BM Granollers Sènior masculí A 11-11 13:00 Palau d'Esports 29 - 33
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 Sènior femení A Agustinos Alicante 10-11 18:00 Teresa M Roca 33 - 17
2a Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup A
 HB Rubí Sènior Masculí B  11-11 12:30 P. La Llana 30 - 35
1a Catalana Sènior Femenina - Primera Fase - Grup B
 HB Rubí Sènior Femení B 11-11 10:45 P. La Llana 22 - 17
1a Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup E
 Juvenil masculí Terrassa 10-11 20:00 Teresa M Roca 24 - 24
1a Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase - Grup B
 Juvenil femení       descansa  
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup A
 St Quirze A Cadet masculí A 10-11 20:00  Pav Municipal 28 - 22
2a Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup C
 Cadet masculí B Cooperativa St Boi B 10-11 16:00 Teresa M Roca  32 - 41
1a Catalana Cadet Femenina - Primera Fase - Grup E
 Cadet femení Esplugues Blau 10-11  13:00 Teresa M Roca  24 - 27
1ª Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - Grup C
 Infantil masculí A HB Ègara  10-11 20:00 Teresa M Roca 30 - 21
1ª Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - Grup B
 Infantil Masculí B Les Franqueses Verd 10-11  13:00 Teresa M Roca 32 - 12
Lliga Catalana Infantil Femenina - Primera Fase - Grup A
  Gavà Grana Infantil Femení 10-11  17:15 Pav. J. March  22 - 28
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Aleví Masculí A SE Palautordera Blau 10-11 16:00 Teresa M Roca 6 - 10
 CH Cardedeu Vermell Aleví Masculí B 10-11 11:45 Pav. Municipal 5 - 11
 CH Parets Serra Aleví Mixte 10-11 10:45 Pav. J. Rodriguez 4 - 12
 UEH Calella Benjamí Masculí 10-11 10:00 Pav. Parc Dalmau 10 - 6
Lliga Demanoenmano
 FEM CJHM     10-11   descansa