clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Segona Fase - Grup B -
 
  Sènior masculí A   26-05   descansa
 
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Primera Fase - Grrup A
 
  Sènior femení HB Palautordera  23-05 21:00   Teresa M Roca  38 - 23
 
 Copa Federació Segona Catalana Sènior Masculina - Quarts de Final
 
  HB Ègara Sènior Masculí B 27-05  17:00 Can Jofresa
 
 
Primera  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup Únic
 
  Juvenil masculí A St Llorenç-St Feliu  26-05  19:30 Teresa M Roca  
 
Segona  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup A
 
  Juvenil masculí B     temporada finalitzada
 
 
Primera Catalana Juvenil Femenina - Segona Fase - Grup B
 
  Ceaca Tàrrega Juvenil femení 26-05 18:00 Parc del Reguer  
 
Copa Federació Cadet Masculina - Quarts de Final
 
  Cadet masculí AE Aula  26-05 17:45   Teresa M Roca  
 
 Primera Catalana Cadet Femenina - Tercera Fase
 
  Cadet femení BCN Sants 26-05 17:45   Teresa M Roca  
 
Primera Catalana Infantil  Masculina  - Primera Fase - Grup Únic
 
  HB Sant Cugat A Infantil Masculí 27-05
 11:00 Rambla Celler
 
 
Primera Catalana Infantil  Femenina - Segona Fase - Grup A
 
  Infantil femení Molins de Rei 26-05  16:00  Teresa M Roca
 
 
 Escola Esportiva
 
Copa Catatana Aleví Masculí - Nivell 1 - Quarts de final - Semifinal
 
  St Martí Voramar Aleví masculí 23-05 19:15
La Verneda 9 - 7
           
  HB Bordils Verd Aleví masculí 26-05 11:30 Pav. Municipal  
 
Consell Esportiu Vallés Oriental
 
  Palautordera Verd Aleví femení 26-05 10:30 Pav. Municipal  
 
  BMG Carles Viver Benjamí masculí A 26-05 12:00 Annexe Palau  
 
  Benjamí masculí B Les Franqueses 26-05  16:00  Teresa M Roca
 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Segona Fase - Grup B -
 
  Sènior masculí A   19-05   descansa
 
 
Copa Catalana Gonzalo Usero - Primera Fase - Grrup A
 
  Oar Gracia Sabadell Sènior femení  16-05 21:30 Pav. Oar 27 - 29
           
  Pardinyes Lleida Sènior femení 19-05 19:00 Pav. Municipal 24 - 31
 
 Copa Federació Segona Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup C
 
  Sènior Masculí B    19-05    descansa
 
 
Primera  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup Únic
 
  Les Franqueses Juvenil masculí A  19-05  18:00 Zona Esportiva
 31 - 39
 
Segona  Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase - Grup A
 
  Juvenil masculí B    19-05     suspès
 
Primera Catalana Juvenil Femenina - Segona Fase - Grup B
 
  Esp Castelldefels Juvenil femení 20-05 16:00 Can Vinader  21 - 26
 
Copa Federació Cadet Masculina
 
  Cadet masculí Cerdanyola Negre  19-05 17:45   Teresa M Roca 31 - 16
 
 Primera Catalana Cadet Femenina - Tercera Fase
 
  Vilamajor Cadet femení 19-05 13:15 Pav. Municipal  29 - 32
 
Primera Catalana Infantil  Masculina  - Primera Fase - Grup Únic
 
  Infantil Masculí HB La Llagosta 19-05
 16:00  Teresa M Roca
 40 - 24
 
Primera Catalana Infantil  Femenina - Segona Fase - Grup A
 
  Infantil femení Oar Gracia 19-05  09:00  Teresa M Roca
18 - 22
 
 Escola Esportiva
 
Copa Catatana Aleví Masculí - Nivell 1 - Quarts de final - Grup B
 
  Aleví masculí   19/20 Torneig Loyola
 segons
 
Consell Esportiu Vallés Oriental
 
  Aleví femení Palautordera Blanc 19-05  10:45   Teresa M Roca
 8 - 8
 
  Benjamí masculí A St Esteve Blau  19-05 12:00   Teresa M Roca
9 - 7
 
  Laietà Argentona Benjamí masculí B 19-05  12:30 Pav. Municipal  8 - 8