clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 Hapo Sènior A  Oar Gràcia Sabadell 29-01 20:15 Teresa M Roca    
Divisió Honor Plata Sènior Femenina - Grup C
 Hapo Sènior Femení  HB Gavà 29-01 18:15 Teresa M Roca    
 Primera Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - A
 S.E. Sesrovires B  Hapo Sènior B 29-01 21:00  Pav. Municipal      
Primera Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase A - Sèrie A1
 BM Polinyà  Hapo Juvenil Groc 30-01 11:00   Pav. Municipal     
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - B
 Hapo Cadet Groc  La Salle Montcada 29-01 16:15 Teresa M Roca     
Lliga Catalana Infantil Masculina Primera Fase - A
 Hapo Infantil Groc  U.E. Sarrià 29-01 13:00 Teresa M Roca     
Segona Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - C
 Hapo Infantil Negre  CH Canovelles 29-01 16:15 Teresa M Roca     
Primera Catalana Infantil Femenina - Segona Fase - Grup C - Sèrie A2
 La Salle Montcada B  Hapo Infantil femení 30-01 09:30 Pav. M. Poblet     
       Aleví Mixt - Nivell 1 - Primera Fase - C
 Granollers Janna S.  Hapo Aleví Groc 30-01 12:30  Annexa Palau     
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Hapo Aleví Negre  Canovelles MX 29-01  10:15 Teresa M Roca     
 Hapo Benjamí Groc  Les Franqueses Verd 29-01  12:45 Teresa M Roca      
 St Esteve Groc  Hapo Benjamí Negre          
 KH7 FMBG Lea Kofler  Hapo Benjamí femení          
SuperLliga Demanoenmano
 BM Granollers  Hapo Fem Adaptat          

 

clica sobre l'equip per ampliar informació

Els partits de Lliga Estatal jugats al pavelló Teresa Maria Roca

es poden veure per streaming  a  --- streaming Televisor myplay ----

 
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
 HB Sant Cugat  Hapo Sènior A 22-01  19:15 Rambla del Celler  30 - 27   
Divisió Honor Plata Sènior Femenina - Grup C
 C. H. Amposta  Hapo Sènior Femení 19-01   20:45  Pav. Municipal 21 - 26   
 HB Sant Joan Despí A  Hapo Sènior Femení 22-01  18:15  Pav. S. Gimeno 29 - 23   
 Primera Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - A
 Hapo Sènior B  HB Parets 22-01  20:15 Teresa M Roca  20 - 24  
Primera Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase D
 Hapo Juvenil Groc U.E. Sarrià 22-01    ajornat
   
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - B
 Granollers Sporting  Hapo Cadet Groc 23-01 11:15  Palau Esports   38 - 37  
Lliga Catalana Infantil Masculina Primera Fase - A
 BM Granollers  Hapo Infantil Groc 22-01 11:00   Palau Esports  40 - 19  
Segona Catalana Infantil Masculina - Primera Fase - C
 Cardedeu Vermell  Hapo Infantil Negre 23-01 09:00  Pav. Municipal  17 - 27   
Primera Catalana Infantil Femenina
 Hapo Infantil femení  HB Banyoles 22-01   ajornat    
       Aleví Mixt - Nivell 1 - Primera Fase - C
 Hapo Aleví Groc Les Franqueses Verd 22-01   ajornat    
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Hapo Aleví Negre Montornés MX 22-01   ajornat    
 Palautordera Verd Hapo Benjamí Groc 22-01   ajornat    
 Hapo Benjamí Negre CH La Garriga 22-01    ajornat    
 Hapo Benjamí femení AEH Les Franqueses 22-01   ajornat    
SuperLliga Demanoenmano
 Hapo Fem Adaptat   22-01   descansa