clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
  Sènior masculí A  St Esteve Sesrovires  23-11 18:00  Teresa M. Roca    
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
  Sènior femení   23-11    descansa    
Segona Catalana Sènior Masculí - Primera Fase A
  Sènior Masculí B  HB Ègara 23-11  20:00  Teresa M. Roca    
Primera Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase C
  Vilanova i La Geltrú  Juvenil masculí Groc 24-11  10:30 CEM Isaac Galvez    
Segona Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase B
 Sant Cugat B  Juvenil masculí Negre 23-11 16:00 Rambla del Celler    
Primera Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase B
 Juvenil femení  CH Vilamajor 23-11 16:00  Teresa M. Roca    
Primera Catalana Cadet Masculina - Primera Fase C
 Cadet masculí Groc   23-11   descansa    
Segona Catalana Cadet Masculina - Primera Fase D
 Palautordera Blanc  Cadet masculí Negre 23-11  10:20 Pav. JM Llavina    
Lliga Catalana Cadet Femenina  - Primera Fase B
 BM La Roca  Cadet femení 24-11  11:00 Pav. Nou    
Primera Catalana Infantil Masculina - Primera Fase I
 Infantil masculí Groc  St Martí Voramar B 23-11  11:30  Teresa M. Roca     
Primera Catalana Infantil Masculina - Primera Fase G
 Ribes Blau  Infantil masculí Negre 24-11  09:00 Pv. St Pere Ribes    
Lliga Catalana Infantil Femenina
 HB Gavà  Infantil femení  23-11 10:30 Pv. Jacme March    
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Aleví Mixte Groc  Canovelles 23-11 09:00 Teresa M. Roca    
 Palautordera  Aleví Masculí Negre 23-11  09:00 P.E. Joan Cañellas    
 Aleví Mixte  Escola Pia Caldes 23-11 10:15 Teresa M. Roca     
 Vilamajor  Benjamí Mixte 23-11 10:00 Pv. Joan Sapé    
Lliga Demanoenmano
  Apadis AEHLF
 FEM Mataró Groc 23-11 16:00 Pv. Les Franqueses    
  J.H.M Negre  Sant Llorenç 23-11  13:00 Teresa M. Roca     

 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
             
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat  
 
1a Nacional Sènior Masculina - Grup D
  Oar Gràcia Sabadell  Sènior masculí A  16-11 18:00 Pav. Oar  35 - 28  
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
  Sènior femení  CB Morvedre  16-11 18:00 Teresa M. Roca  24 - 28  
Segona Catalana Sènior Masculí - Primera Fase A
  HB Terrassa B  Sènior Masculí B 16-11  19:30 Can Jofresa 33 - 37  
Primera Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase C
 Juvenil masculí Groc   16-11   descansa    
Segona Catalana Juvenil Masculina - Primera Fase B
 Juvenil masculí Negre  HB Empordà Roses 16-11  20:00 Teresa M. Roca  33 - 24  
Primera Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase B
 CH Vilanova del Camí  Juvenil femení 16-11 16:00 Can Titó  27 - 27  
Primera Catalana Cadet Masculina - Primera Fase C
 Cadet masculí Groc  Calonge i Sant Antoclub 16-11  13:00 Teresa M. Roca  47- 28  
Segona Catalana Cadet Masculina - Primera Fase D
 Cadet masculí Negre  Joventut HB Malgrat 16-11  16:00  Teresa M. Roca   43 - 14  
Lliga Catalana Cadet Femenina  - Primera Fase B
 Cadet femení  HB Gavà 16-11  20:00 Teresa M. Roca 22 - 38  
Primera Catalana Infantil Masculina - Primera Fase I
 HB Igualada B  Infantil masculí Groc 16-11   17:45 Les Comes  7 - 42  
Primera Catalana Infantil Masculina - Primera Fase G
 Infantil masculí Negre  GEIEG 16-11   13:00  Teresa M. Roca 9 - 34  
Lliga Catalana Infantil Femenina
 Infantil femení   HB Cooperativa Sant Boi 16-11 16:00  Teresa M. Roca  33 - 20  
Consell Esportiu Vallès Oriental
  Aleví Masculí Negre  Aleví Mixte Groc 16-11 09:00 Teresa M. Roca 6 - 10  
  Aleví Masculí Negre  Aleví Mixte Groc 16-11 09:00 Teresa M. Roca 6 - 10  
  Sant Fost Blanc  Aleví Mixte 16-11 09:15 Pav. Sant Fost  8 - 8  
  La Garriga  Benjamí Mixte 17-11 12:00 Can Noguera  10 - 6  
Lliga Demanoenmano
  FEM Mataró Groc
  16-11    descansa    
  J.H.M Negre   16-11    descansa