clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Primera Nacional Masculina - Grup D-
 U.E. Sarrià Sènior masculí A 16-02 18:30 Pav. Sarrià  
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 Sènior femení A Oar Gràcia Sabadell 16-02 18:00 Teresa M. Roca  
2a Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup A
 CH Ràpid Cornellà Sènior Masculí B 16-02 17:45 Pav. St Ildefons  
1a Catalana Sènior Femenina - Primera Fase - Grup B
 CH Ràpid Cornellà Sènior Femení B  16-02  21:00   Pav. St Ildefons  
1a Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 HB Banyoles Juvenil masculí 16-02 18:45 Pav. La Draga  
1a Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase - Grup B
 Juvenil femení CH Martorell  16-02  12:45   Teresa M. Roca  
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup A
 Barça B Lassa Cadet masculí A  11-02  19:30 C.E. Joan Gamper  
2a Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup C
 Cadet masculí B HB Sant Miquel 17-02 13:00   Teresa M. Roca  
1a Catalana Cadet Femenina - Segona Fase - Grup B
 Cadet femení AEH Les Franqueses 16-02 16:00   Teresa M. Roca  
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup B (Sèrie A-1)
 CEH Vendrell Infantil masculí A 16-02 10:00 Pav. Municipal  
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 Infantil Masculí B BM La Roca 1953 17-02 13:30   Teresa M. Roca  
Lliga Catalana Infantil Femenina - Segona Fase - Grup Sèrie A-1
 Infantil Femení Sant Joan Despí A  16-02  13:00  Teresa M. Roca   
Consell Esportiu Vallès Oriental
 Aleví Masculí A  CH Palautordera 16-02 09:00   Teresa M. Roca   
 Aleví Masculí B
 CH Sant Fost 2
16-02 10:15   Teresa M. Roca   
 Aleví Mixte  FBMG KH7 Junqueres 16-02 11:30   Teresa M. Roca   
 HB Malgrat Benjamí Masculí  16-02 10:30 P. Germans Margall  
Lliga Demanoenmano
 FEM CJHM       descansa  

 

 

clica sobre l'equip per ampliar informació
clica sobre el pavelló per veure situació
           
Local Visitant Data Horari Pavelló Resultat
 
Primera Nacional Masculina - Grup D-
 Sènior masculí A HB Palautordera 09-02 18:00 Teresa M. Roca 27 - 28
Divisió Honor Plata Femenina - Grup C
 CH Amposta Sènior femení A 09-02 19:00 Pav. Municipal 24 - 27
2a Catalana Sènior Masculina - Primera Fase - Grup A
 Sènior Masculí B HB Poblenou B 09-02 16:00  Teresa M. Roca  30 - 30
1a Catalana Sènior Femenina - Primera Fase - Grup B
 Sènior Femení B HB Rubí 09-02 16:00 Teresa M. Roca 18 - 22
1a Catalana Juvenil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
 Juvenil masculí EH Sant Vicenç  10-02 10:30 Teresa M. Roca 31 - 38
1a Catalana Juvenil Femenina - Primera Fase - Grup B
 CH Sant Fost Juvenil femení  10-02 10:30 Pav. Municipal 10 - 34
Lliga Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup A
 Cadet masculí A Les Franqueses Verd  09-02 13:00 Teresa M. Roca  34 - 26
2a Catalana Cadet Masculina - Primera Fase - Grup C
 Cooperativa St Boi Cadet masculí B  09-02 10:00 CEM Pau Gasol  37 - 23
1a Catalana Cadet Femenina - Segona Fase - Grup B
 HB Gavà Grana Cadet femení  09-02  11:30 Pav. J. March  20 - 25
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup B (Sèrie A-1)
 Infantil masculí A Ràpid Cornellà 10-02 09:00 Teresa M. Roca  33 - 26
1ª Catalana Infantil Masculina - Segona Fase - Grup A (Sèrie A-1)
HB Bordils Verd  Infantil Masculí B  10-02 10:00 Pav. Blanc i Verd 30 - 26
Lliga Catalana Infantil Femenina - Segona Fase - Grup Sèrie A-1
 Oar Gràcia Sabadell Infantil Femení  09-02 16:00 Pav. Oar 31 - 24
Consell Esportiu Vallès Oriental31 - 24
 Aleví Masculí A       descansa  
 Aleví Masculí B
FBMG KH-7 Junqueras
 09:02 12:30  Teresa M. Roca  11 - 5
 Aleví Mixte HB Montornés 09:02 11:00  Teresa M. Roca  12 - 4
 Palautordera Blanc Benjamí Masculí  09:02 10:45 Pista J. Cañellas  8 - 8
Lliga Demanoenmano
 Catalonia A  FEM CJHM 09-02  09:00 Guiera  2 - 32